yükleniyor

Web Tasarım Firması Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

    

    Web Tasarım Firma Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler konulu bu yazımızda, eğer bir web tasarım ajansı ile anlaşmak üzereyseniz ve firmanız için en uygun Web Tasarım Ajansı’nı seçmeden önce kafanızda bazı soru işaretleri varsa bunları gidermeye çalışacağız.

Yapılan web tasarım isteklerinize cevap verecek mi?

    Kullanıcı ve firmalar kendilerine veya şirketlerine bir web sitesi yaptırmadan önce planlarına en uygun web tasarım şablonu seçilmelidir. Nasıl ki bir avukat için tasarlanan e-ticaret yazılımı çok büyük bir hata olacak ise, pansiyonuna veya restoranına bir web sitesi yaptırmak isteyen firmalar için de ona uygun web tasarım şablonu seçilmelidir.

Web sitesi tasarımı için anlaştığınız firmanın yeterli referansı var mı?

    Günümüzde hazır scriptler ile ya da Wordpress, Joomla, Blogspot gibi hazır tasarımlar ile web sitesi açmak ilk etapta göze kolay gibi görünse de; işin içine domainhosting, kullanılacak eklentiler, yapılması gereken iç ve dış seo çalışmaları gibi onlarca parametre daha hayata geçmeden projelerin bitmesine sebebiyet vermektedir. Bu nedenle çalışacağınız firmanın daha önce referansı olup olmadığını mutlaka teyit edin ve mümkün ise yerinde inceleyin. Koray Yazılım olarak linke tıklayarak referanslarımıza göz atabilirsiniz. Koray Yazılım Referanslar


Yapılan Web Tasarım Mobil uyumlu ve Responsive mi?

    Günümüzde mobil telefonlar ile internete giren kullanıcı sayısı hızla artmaktadır. İlerleyen günlerde mobil kullanımın, bilgisayar kullanımının önüne geçeceği su götürmez bir gerçek. Yalnızca bilgisayar ekranlarına uyumlu olarak tasarlanmış ve responsive olmayan bir web sitesine giren mobil kullanıcı, karşılaşacağı sitenin tasarımı mobil uyumlu ve responsive olmadığı için aradığını bulamayacak ve sitenizden bir daha girmemek üzere çıkacaktır. Bu konuda daha fazla bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız, Web Tasarımda Mobil Uyum ve Responsive Tasarımın Önemi başlıklı konumuza bakmanızı tavsiye ederiz.

Web Sitesi teslim edildikten sonra destek devam edecek mi?

    Bu konuyu bir örnek vererek sizlere açıklamak isteriz. Örneğin Antalya Web tasarım Firmaları arasından bir tanesi ile anlaştınız ve istekleriniz doğrultusunda makul bir ücrete web siteniz size teslim edildi. Buraya kadar güzel... Peki ya sonra? Host firmasından kaynaklanan bir sorunla karşınızda karşınızda muhatap bulabilecek misiniz, sitenizde eklemek/çıkartmak istediğiniz özellikler olduğunda Antalya Web tasarım firmaları arasından yeni bir tanesini araştırmak zorunda mı kalacaksınız, yoksa emek, para ve zaman harcadığınız projelerinizi rafa mı kaldıracaksınız?

    Dont Panic! Merak etmeyin. Antalya web tasarım firmaları arasında güvenle faaliyet gösteren Koray Yazılım ekibi olarak, siz değerli müşterilerimize 1 sene boyunca 7/24 ulaşabileceğiniz ÜCRETSİZ teknik desteği biz sağlıyoruz. Ayrıca tasarlattığınız web tasarım için farklı firmalardan temin edeceğiniz hosting paketlerinde sıkıntılar yaşamak istemiyorsanız direkt ajansımıza ait uygun fiyatlı ve projelerinize hayat veren hosting paketleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!