yükleniyor

Avukat - Hukuk Bürosu Scripti

Tek Domain - Ömür Boyu Lisans
Modern - Kreatif Tasarım
Full Responsive (Mobil Uyumlu)
Çoklu - Sınırsız Dil

Fiyat: 79,00 TL.


DEMO SATIN AL!

DemAdmin Paneli için İletişime Geçiniz

» Etkileyici, İlgi Çekici ve Kreatif Görsel Tasarım
Avukat, Hukuk Bürosu sektörü ile uyumlu, ilgi çekici ve akılda kalıcı,  profesyonel tasarım.

» Responsive, Dinamik, Yönetilebilir ve Modern Alt Yapı
Avukat - Hukuk Bürosu Scripti, ( PHP | MySQL-PDO | Css+xHtml+Bootstrap | jQuery | Ajax ) kullanılarak dizayn edilmiştir. Tüm telefon, tablet ve bilgisayar ekranları ile sorunsuz ve uyumlu çalışır!

» Full Responsive!
Mobil cihaz ve tabletlerle uyumlu responsive tasarım.

» Sınırsız Çoklu Dil!
Gelişmiş dil yönetimi menusunden istediğiniz kadar dil ekleyebilir ve yönetebilirsiniz. Ayrıca, çıtayı biraz daha yükselterek ziyaretçilerinizin tarayıcı diline göre otomatik aktif olmaktadır.

» Özel Yönetim ve Kontrol Paneli 
Web sitenizdeki tüm alanların yönetim ve kontrolünü, kolay ve pratik yönetim panelinizden rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

» Online Randevu
Müvekkilleriniz için web siteniz üzerinden anlık randevu talepleri alabilir ve dönüş yapabilirsiniz. 

» Tam Kontrol Site Yönetimi 
Hukuk Büronuza ait hizmetlerinizi web sitenize kolaylıkla ekleyebilir, düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz. Hangi sayfada hangi animasyonların kullanılacağına siz karar verin! 77 Farklı animasyon çeşidi ile sitenizi canlandırın. Hangi sayfada hangi içeriklerin görüneceğine siz karar verin!İçeriklerin anasayfada ve içerik sayfalarında kaç adet listeleneceğine siz karar verin.Kodlama bilgisi gerektirmeden tüm alanlara panel üzerinden müdahale edebilme.

» Hizmet Grupları
Hizmetlerinizi kategorize edebilirsiniz. (Örneğin; Ceza Davaları, Boşanma Davaları vb. gibi.)

» Anasayfa Slider
Anasayfanızda, yazılarınızı ve görsellerinizi öne çıkarabilir ve dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

» Müvekkil Yorumları
Hukuk Büronuz için müvekkil yorumlarınızı ve referanslarınızı anasayfada yayınlayabilirsiniz.

» Sayfa Yönetimi
Sayfa yönetimi ile mesleğiniz ve hukuk büronuzu tanıtıcı ve bilgilendirici sayfalar ekleyebilir, düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz.

» Ekibimiz
Hukuk Büronuzda çalışan meslektaşlarınızı resimleri ve biyografileri ile yayınlayın.

» Header ve Footer Arka Plan İmajları
Tüm sayfalar için farklı ve özel "header background" imajlar yükleyebilirsiniz. Böylelikle siteniz daha zengin görünür.

» Gelişmiş Slider
Web sitenizin ana sayfasında büyük bir alanda fotoğraflar ile görsel geçişleri ekleyebilirsiniz. 

» 20 Farklı Renk Seçeneği
Sistem içerisinde bulunan 20 farklı renk seçeneği!Firmanızın rengini yakalayın.

» Gelişmiş Yönetici Özellikleri
4 Farklı Yönetici seviyesi (SüperAdmin, Admin, Personel, Yazar)

» Multimedya
Mesleğiniz ve Hukuk Büronuz ile ilgili fotoğraflar ve haberler yükleyebilirsiniz.

» İletişim
Web sitenizin alt ve üst kısmında yer alan iletişim alanlarını yönetim panelinizden kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

» %100 Full SEO Uyumluluğu
Sef link yapısı  +  her sayfa için özel meta bilgileri  +  otomatik sitemap.

Diğer Özellikler;

 • Yönetim panelinden logo yükleyebilirsiniz.
 • Yönetim panelinden favicon yükleyebilirsiniz.
 • İletişim bilgilerini yönetim panelinden düzenleyebilirsiniz.
 • Sosyal medya butonları için bağlantılar ekleyebilirsiniz.
 • İletişim sayfasında, ulaşım krokinizi Google Maps olarak gösterebilirsiniz.
 • 4 Farklı Yönetici seviyesi (SüperAdmin, Admin, Personel, Yazar) SüperAdmin En yetkilidir ve sistemdeki her alana müdahale edebilir. Normal Admin, Kullanıcı alanı dışındaki tüm alanlara müdehale edebilir.
 • Personel, Kullanıcı ve Sistem ayarları dışındaki içeriklere (Kurumsal, hizmetler, galeri vs vs) alanlara müdahale edebilir. Yazar, Sadece haberler bölümüne müdahale edebilir.
 • Tüm kullanıcı grupları kendi profillerini düzenleyebilir şifrelerini değiştirebilir. Özellikle iş yaptığınız müşterilere vereceğiniz yetkilerle göstermek istemediğiniz alanlar artık sizin elinizde!
 • Resim ekleme alanı,H1 başlık ve h3 alt başlık ekleme alanı
 • Başlık ve alt başlıklara animasyon seçme özelliği
 • Düzenleme ve silme alanları.
 • İçerik Özellikleri
 • Sınırsız sayfa ekleme, düzenleme ve silmeSınırsız Hizmet ekleme düzenleme silme
 • İletişim sayfası, birden çok ofisi yada şubeleri olan firmalar için sınırsız sayfalama özelliği ile yapıldı. Dilediğiniz kadar iletişim bilgisi ekleme düzenleme artık sizin elinizde. Eklenen her sayfanın kendine ait iletişim bilgileri ve harita alanı mevcuttur.
 • Dil listesinde dilediğiniz kadar dil ekleyebilir silebilir ve bunları düzenleyebilirsiniz.Sistem dili ile sisteminizde kullanılacak dili belirleyebilirsiniz.
 • Sistemde bulunan 77 adet animasyona müdahale edebileceğiniz alan. Animasyon ayarları ile, Sosyal medya ikonlarına Açılır menülere, Hizmetlere, Projelere, Ürünlere, Kurumsal Sayfalara, Foto ve video Galeriye, Haberlere, İletişim sayfasına, Logoya, Referanslara, Footer alanına İstediğiniz animasyonu siz veren. 77 Farklı animasyon seçeneği ile!
 • Sitenin renklerine müdahale edebileceğiniz alan.Kullanılacak 20 farklı renk seçeneğinden dilediğinizi seçin!Body, Header ve footer arkaplan rengini gireceğiniz renk kodları ile siz belirleyin.
 • Anasayfada, hizmetler, projeler, ürünler, haberler, Sıkça Sorulan Sorular bölümünde kaç adet listeleneceğine siz karar verin.İçerik sayfalarında, Hizmetler, Projeler, Ürünler Proje detayı ve haberlerde kaç adet listelemeden sonra sayfalamayı siz seçin! Anasayfa Göster ve Gizle ayarları, Slayt, Hizmetler, projeler, Ürünler, Referanslar alanında Göster/Gizle seçenekleri ile hangisini kullanacağınıza siz karar vereceksiniz!Bitmedi.Menüde, Anasayfa, Kurumsal, Projeler, Ürünler, Multimedya ve iletişim sayfasını gösterip gizleme seçenekleri ile hangisinin görüneceğine yine siz karar vereceksiniz!
 • Default Meta Taglarla, Site adı, Site açıklaması, site anahtar kelimeleri, Site yazarı, Site sahibi, ve site açılış yılını düzenleyebiliyorsunuz.
 • Sabit listeleme sayfalarında Hizmetler, Haberler, Galeri, Video Galeri ve iletişim sayfalarının Title, açıklama ve anahtar kelimelerini siz belirliyorsunuz. Mevcut içerikleri eklerken, Kurumsal Sayfalar, Hizmetler, Projeler, Proje kategorileri, Ürünler, Ürün kategorileri haberler vs her bir içeriğin title, açıklama ve anahtar kelimelerini siz beliyorsunuz.
 • İletişim sayfalarından gelen mailler için smtp ayarlarınızı yine sistem üzerinden siz beliyorsunuz.
 • Site logosu, Footer logosu ve favikonu sistem üzerinden genişlik, yükseklik, alt ve title etiketlerini siz belirliyorsunuz ve güncelleyebiliyorsunuz!
 • Sitenize dilediğiniz kadar sosyal icon ekleyebiliyorsunuz, düzenleyip silebiliyorsunuz. Fontawesome kütüphanesi ile sosyal ikonlar artık sınırsız! Sosyal Medya İkonları ile sosyal medya adı sosyal medya linki ve sosyal medya ikonlarını dilediğiniz kadar ekleyebilirsiniz.
 • Sitenizdeki, Kurumsal, Hizmetler, Haberler, Foto galeri, Video galeri, Projeler, ürünler ve Footer için kullanacağınız bannerları sistem üzerinden yükleyebiliyorsunuz. Banner kullanmak istemiyor musunuz? O zaman banner alanına renk kodu girerek hangi rengi seçeceğinize siz karar veriyorsunuz!
 • Footerda bulunan kısayol bağlantılarıda sizin kontrolünüzde.Dilediğiniz kadar kısayol linkini ekleyebilir, düzenleyip silebilirsiniz!
 • Footerda bulunan Footer logo altı açıklamayıtelif hakkı yazısını, site yapımcısınıve site yapımcı linki ile footer alanında yer alan iletişim bilgilerini yine siz belirliyorsunuz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!